X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hizmet Garantisi; TepeHosting Network Solutions 'ne yapılan Webhosting ödemelerinin geri iadesi bulunmaktadır. Bu süre sipariş sonrası 7 gün için geçerlidir.

Sanal sunucu, dedicated, alan adı, aylık alınan hosting reseller ve diğer hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir.

7 Gün Para İade garantisi çerçevesinde geri ödemeler 21 iş günü içerisinde yapılır.

Bayiler kendi üyelerinin üyeliklerini kesme hakkına sahiptir. Keyfi geri ödeme istekleri göz önünde bulundurulmaz.

TepeHosting Network Solutions , barındırılan sunucunun ve diğer hizmetlerin sipariş tarihinden itibaren sipariş edilen süresinin bitimine kadar alınan hizmetin UP(açık) tutulmasından sorumludur.

Aşağıdaki kuralların ihlâl edilmesi durumunda bu sorumluluk ortadan kalkacak ve söz konusu hizmet kapatılacaktır.

Ödeme; TepeHosting Network Solutions 'nin sağlayacağı tüm hizmetlerin aktif hale getirilebilmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir.

Ayrıca, mevcut müşterilerimizin ödeme tarihlerinin hafta sonu veya tatil günlerine denk gelmesi durumunda hizmet ödemelerinin hafta sonu ya da tatil günlerinden önceki iş günlerinde ödenmesi gerekmektedir.

TepeHosting Network Solutions 'nin müşteri takip sistemi tamamen otomatik olup,ödeme tarihi üzerinden 72 saat geçen ve hala ücreti ödenmeyen hizmetleri otomatik olarak durdurmaktadır.

Hizmet durdurulmasını takip eden 168 saat içerisinde de ödeme yapılmaması halinde kullanıcıya ait tüm bilgileri TepeHosting Network Solutions sunucularından silinmektedir.Bu tür durumlarda yaşanacak veri kayıplarından TepeHosting Network Solutions hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir servise ait ödeme gecikmesi olması halinde TepeHosting Network Solutions kullanıcıya ait diğer hizmetleri de durdurma hakkını ve gerekli ödeme yapılana kadar hizmetleri tekrar başlatmama hakkını saklı tutar.

Bu hakka ödeme yapılmaması halinde alan adının kullanımını durdurma ve alan adına el koyma hakkı da dahildir.

PayPal ile yapılan hizmet ödemelerinde toplam ücret tutarı USD olarak hesaplanmaktadır.

Alan Adları; TepeHosting Network Solutions üzerinden kaydı gerçekleştirilen tüm alan adları müşterinin kayıt esnasında verdiği bilgiler doğrultusunda kaydedilir.Alan adlarının tüm kullanımı müşteriye aittir.

TepeHosting Network Solutions alan adının bitiş süresine yakın tarihlerde müşteriye uyarı mailleri gönderir.Ancak alan adının süresinin bitimini takip etmek tamamen müşterinin sorumluluğudur.

Süre bitiminden dolayı kaybedilen alan adlarından TepeHosting Network Solutions sorumlu tutulamaz.

Sistem kullanımı; TepeHosting Network Solutions sunucularından web hosting ve reseller hosting hizmeti alan müşteriler aynı sunucuyu başka müşterilerle paylaşmayı kabul ederler.

Herhangi bir müşteriye ait web sitesi sunucu kaynaklarını diğer müşterilerin sitelerinin çalışma hızını etkileyecek şekilde kullanırsa TepeHosting Network Solutions bu web sitesinin yayınını geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Bu tür bir durumda TepeHosting Network Solutions müşteriden web sitesini başka bir sunucuya taşımasını talep edebilir.

Bu tür durumlarda TepeHosting Network Solutions para iadesi yapıp/yapmama kararı verme hakkına sahiptir.Müşteri alınacak her türlü kararı peşinen kabul etmiş sayılır.
 
Yedekleme; TepeHosting Network Solutions tüm web hosting ve reseller hosting müşterilerinin hesaplarını haftalık ve aylık olmak üzere iki periyodda yedeklemektedir.

Fakat TepeHosting Network Solutions hiçbir zaman yedek alma zorunluluğunda değildir.

Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür.Yedek alınmaması nedeniyle yaşanacak veri kayıplarından TepeHosting Network Solutions sorumlu tutulamaz.

Yasadışı kullanım; TepeHosting Network Solutions 'ne ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz, yada bu tür aktivitelere destek veremez.

TepeHosting Network Solutions suç teşkil eden yasadışı durumları ya da yanlış kullanımdan şüphelendiği durumları araştırma,bulgu sonucunda kapatma yetkisine sahiptir.
 
Tehdit/Tehlike; TepeHosting Network Solutions servisleri kullanılarak yayınlanan (Mail, upload v.b. yollarla) zarar verici her türlü objenin sorumluluğu müşteriye aittir.

TepeHosting Network Solutions bu durumlarda müdahale edip, söz konusu hesabı kapatma yetkisine sahiptir.

Sahtekârlık; Kişileri yanıltıcı,aldatmaya yönelik herhangi bir obje ekleme/silme ve düzeltmeye yönelik her türlü işlemler sahtekârlık olarak kabul edilip,yasaklanmıştır.

Şahısların isimlerini, şirket isimlerini kullanarak işlem yapmak,bu yol ile sahtekârlık yapmak kesinlikle yasaktır.

Hile; TepeHosting Network Solutions servisleri kullanılarak hile ile satın alınan ve satılan ürünler, parçalar veya servisler, finansal girişimler "dolandırıcılık" olarak adlandırılıp, gerekli "yasal işlemler" uygulanır.

E-mail / Haber Spam; Kötü amaçla kullanılan ve başkalarının elektronik posta adresini kullanmasına engel olacak mail veya haberler hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır.

Spam Kullanmak; Özellikle elektronik posta, haber, web host üzerinde barındırılarak yayınlanan spamlar ile ilgili TepeHosting Network Solutions hiçbir barındırma hizmetine ve sunucuya tölerans tanımayacaktır. Bu tarz servisleri barındırmak " kesinlikle " yasaktır!

Erişim; TepeHosting Network Solutions servislerini /adını kullanarak diğer kullanıcıların hesaplarında yetki almaya çalışmak,
yetki talep etmek veya yetki alarak girmek, bu yolla başkalarının bilgilerinin kaybolmasına neden olmak TepeHosting Network Solutions tarafından kesinlikle yasaklanmıştır.
Güvenlik ilkesinin ihlâli sayılıp, hesabınızın kapanmasına sebebiyet verecektir.

Marka gizlilik ilkelerinin ihlâli; TepeHosting Network Solutions servislerini kullanarak mail v.b. yollar ile herhangi bir şirketin/şahsın gizlilik ilkelerini ihlâl etmek, patentini kullanmak, birinin malını kullanmak, izni olmayan resim ve müzikleri kullanmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır .

Kişisel verilerin derlenmesi; TepeHosting Network Solutions servislerini kullanarak şahsın bilgisi olmadan toplanan, toplamaya teşvik edilen kişisel bilgiler kullanım ilkesi dışındadır.

Güvensiz Davranış; TepeHosting Network Solutions servislerini kullanarak diğer şahısların iş ve network bilgi/işlemlerini etkileyecek (DDOS, trojan, virüs v.b.) yazılımların kullanımları yasaklanmıştır.
Tespit edilen kullanıcı hakkında gerekli yasal işlem yapılacaktır.

Virüs Dağıtım; Kasıtlı olarak barındırılan virüs ve şahısların/firmaların barındırdıkları bilgilere zarar verebilecek,olumsuz yönde etkileyebilecek virüs içeren yazılımların,dağıtımları kesinlikle yasaklanmıştır!
Bilginiz dışındaysa, lütfen bu konuda ki tespitleri dikkate alınız.

Tescilli yazılımlar; Tescilli, kullanım ilkeleri bulunan yazılımları izinsiz veya yasadışı kullanmak hesabınızın durdurulması sebebidir.

Site içerikleri; TepeHosting Network Solutions sunucularında barınan tüm siteler Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmak zorundadır.
TepeHosting Network Solutions sunucularında Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı içerik bulundurmak kesinlikle yasaktır.
TepeHosting Network Solutions sunucularında hacking ve warez içerikli siteler kesinlikle barındırılamaz. Bu tür sitelerin tespit edilmesi durumunda TepeHosting Network Solutions hizmeti süresiz durdurma hakkını saklı tutar.

Sunucu kullanımı; TepeHosting Network Solutions tarafından sağlanan tüm sunucuların içeriğinden tamamen müşteri sorumludur.
TepeHosting Network Solutions tarafından sağlanan sunucularda warez dosyalar bulundurmak kesinlikle yasaktır.
Bu tür sistemlerin veya dosyaların tespiti halinde TepeHosting Network Solutions sunucuyu uyarısız kapatma hakkını saklı tutar. Sunucularımızda Spam yapmak kesinlikle yasaktır.
TepeHosting Network Solutions yetkililerine karşı uygunsuz,ahlaksız,saygısız ve anormal davranışlarda bulunan müşterilerimizin sunucularını kapatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Sunucu yönetimi; TepeHosting Network Solutions sağladığı tüm sunucularda donanımsal ve network desteğiyle sorumlu olup sunucunun ve sunucu üzerine kurulu webhosting türü yazılımın yönetimi müşteriye attir.

Tüm TepeHosting Network Solutions müşterileri bu kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Kuralların ihlâli durumunda TepeHosting Network Solutions hesapların ve sunucuların kapatılma hakkını gizli tutar.
Top